Váratlanul sok év után téved be ismét egy Star Wars film a mozikba és aztán pont egy sorozat kibővítése az. Shirin, Gábor és Gergő spoileresen kidiskurálják mennyire volt erre szükség és hogy tetszett nekik egyáltalán az egész.
Váratlanul sok év után téved be ismét egy Star Wars film a mozikba és aztán pont egy sorozat kibővítése az. Shirin, Gábor és Gergő spoileresen kidiskurálják mennyire volt erre szükség és hogy tetszett nekik egyáltalán az egész.
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.